telefony4u.pl

Porównywarka cen Telefonów Tradycyjne

Telefony tradycyjne kiedyś kojarzyły się z przewodowymi telefonami z nakręcaną tarczą

Kiedy pojawił się telefon tradycyjny bezprzewodowy, w kompaktowej formie, czyli telefon komórkowy, zapanował prawdziwy szał i każdy chciał taki mieć. Dziś telefony tradycyjne z klawiaturą odeszły już nieco do lamusa, wyparte przez popularne smartfony, które zwłaszcza młodszym użytkownikom mają więcej do zaoferowania. Są jednak zagorzali zwolennicy telefonów z klawiaturą i nieskomplikowanym oprogramowaniem, którego nie trzeba co chwilę aktualizować. Zwłaszcza jeśli telefon potrzebują do pracy, chcą by był poręczny i nie zajmował dużo miejsca. Przeznaczenie telefonów tradycyjnych do dzwonienia i SMS-owania bez dodatków aplikacji jest dla niektórych osób korzystnym rozwiązaniem, jeśli nie radzą sobie z obsługą telefonu komórkowego dotykowego. Taki telefon będzie idealny dla obowiązków służbowych, gdyż nie odciąga od pracy tak jak smartfon, który rozprasza poprzez wbudowane aplikacje i stały dostęp do portali społecznościowych. Tu jest przewaga kompaktowych telefonów z klawiaturą nad smartfonami. Jednak, jaki telefon tradycyjny wybrać?

Porównywarka cen Telefonów tradycyjnych

Biorąc pod uwagę niezawodność, warto zdecydować się na sztandarowy niegdyś model telefonu Nokia 3310. Odznacza się zaokrągloną formą jest dość mały, a klawiaturę obsługuje się bardzo wygodnie. Jego szczególną zaletą jest bardzo wytrzymała bateria, o której dzisiejsze smartfony mogą pomarzyć. Można go zakupić już za ok. 250 zł, co jest gratką także dla osób, które mają do tego modelu szczególny sentyment. Jeśli interesuje nas cena poniżej 100 zł, to z pewnością interesującą propozycją jest MyPhone 6200 ze szczotkowaną czarno-grafitową obudową i czytelną klawiaturą, którego atutem jest także wytrzymała bateria. Porównywarka cen telefonów w najniższych cenach wskazuje także na Nokię 105 Dual Sim. Czarny telefon z dużymi wyraźnymi przyciskami klawiatury, jest dość szeroki jak na standardy dzisiejszych telefonów komórkowych. Wyposażenie w kartę Dual Sim i kompaktowy rozmiar czyni go jednak idealnym telefonem do celów służbowych, ze swobodnym przełączaniem pomiędzy kartą SIM prywatną i służbową. Jest jednak dość mały, posiada i przekątną ekranu 1. 8\\\\\\\\\\\\\". Tanie telefony tradycyjne to także MaxCom MM428BB, który idealny jest dla osób niedowidzących i osób starszych, gdyż ma bardzo duże i wyraźnie oznaczone przyciski, a także Manta 1711, dla osób ceniących proste wzornictwo z wyraźnym wyświetlaczem zapewniającym 256 tys. kolorów. Opinie o telefonach tradycyjnych wskazują, że Nokia 230 Dual Sim to jeden z najpopularniejszych modeli wśród telefonów służbowych. Użytkownicy cenią go za funkcjonalność, elegancki wygląd i wytrzymałą baterię.

Biorąc pod uwagę opinię o telefonach tradycyjnych wciąż niesłabnącą popularnością cieszy się BlackBerry, który był niezwykle popularny jeszcze zanim na dobre rozpoczęła się era smartfonów. Zadziwiający dla niektórych może być fakt, że wciąż cieszy się dużym zainteresowaniem użytkowników telefonów komórkowych za co ceniony jest Blackberry? Opinie o BlackBerry Q10 wskazują, że jest to model idealny do pracy. Znajduje się na nim podobnie jak na smartfonach dotykowych wiele aplikacji i poza pełną, klawiaturą QWERTY oraz aspektami czysto technicznymi nie różni się od nich wiele, zwłaszcza, że można go również obsługiwać dotykowo. Zatem jeśli ktoś potrzebuje telefonu do pracy, a nie zabawy i pisze dużo e-maili na swoim telefonie, sprawdzi się on idealnie.

Testy dla telefonów tradycyjnych

Testy modeli telefonów klasycznych Nokia 206 i Nokia 515 wskazują na duże podobieństwo pod względem oferowanych parametrów i komfortu użytkowania. Tradycyjne telefony zwykle nie są zaopatrzone w szkło hartowane. Inaczej jest w modelu Nokia 515, w którym wykorzystano szkło Gorilla Glass 2. Telefony klasyczne testowane przez tydzień wykazują dużą wytrzymałość baterii. Możliwość ładowania jej raz w tygodniu to prawdziwy luksus, o którym posiadacze smartfonów zdążyli już zapomnieć. Jeśli więc potrzebuje się wytrzymałego i kompaktowego telefonu, którego nie trzeba będzie często ładować podczas podróży służbowych, warto ze smartfona przerzucić się na model tradycyjny.

Publikacja z 2018-02-09 17:14:59.


  • 0


    Oceny: 0
    Komentarzy: 0
  • Moja ocena

Telefony Tradycyjne