telefony4u.pl

Porównywarka cen Telefonów Wzmocnione

Jeszcze do niedawna telefony wzmocnione kojarzyły się z brzydotą i brakiem funkcjonalności

Były one po prostu trwałe i odporne, ale wygląd odstraszał potencjalnych klientów. Kolejną ich wadą była również wysoka cena. Obecnie ten trend się zmienia, a telefony wzmocnione posiadają ergonomiczny kształt, co ułatwia korzystanie z nich. Trudno wyobrazić sobie obecnie nie korzystanie z telefonu, który pełni niewątpliwie bardzo ważną rolę. Nie chodzi nawet o funkcję rozrywkową. Przydaje się np. w sytuacjach, gdy chcemy poinformować o spóźnieniu się, czy też odwołaniu spotkania z powodu nagłej sprawy.
Wiele osób, które pracują w trudnych warunkach nie może pozwolić sobie na korzystanie z klasycznego smartphona, który jest delikatny i mało odporny. Pracując w sektorze budowlanym telefon bardzo łatwo zniszczyć, może upaść, czy zamoczyć się. Zatem producenci stworzyli linię telefonów, która jest odpowiedzią na potrzeby najbardziej wymagających. Telefony wzmocnione mają charakterystyczny wygląd, grubą masywną obudowę, która jest odporna na uderzenia, piasek, kamienie, czy tez wodę. Charakterystyczna dla tych modeli jest klawiatura numeryczna, która umożliwia korzystanie z urządzenia nawet w rękawiczkach.

Porównywarka cen telefonów wzmocnionych

Na rynku jest wiele modeli takich telefonów, które różnią ceną i funkcjami.
Tanim telefonem wzmocnionym jest np. MAXCOM Strong MM899, który kosztuje niecałe 200 zł. Posiada on duże klawisze, dzięki którym można pisać Smsy, nawet w grubych rękawicach ochronnych.
Kolejną jego zaletą jest bardzo wydajna bateria, która długo trzyma, zresztą potwierdzają to opinie zadowolonych klientów. Warto również zwrócić uwagę na latarkę, która posiada dedykowany przycisk. Mocny i intensywny strumień światła ułatwia prace wykonywane po zmroku. Najwyższa jakość i przystępna cena sprawiają, że ten model cieszy się niesłabnącą popularnością.
Droższym modelem jest MAXCOM SMART&STRONG MS456 LTE, którego cena to niecałe 700 złotych, czyli tyle ile kosztuje smartphone ze średniej półki. Posiada dwa aparaty zarówno przedni, jak i tylni. Jego interface jest dotykowy i doskonale reaguje nawet nie trzeba ściągać rękawic roboczych. Ma on także bluetooth: 4. 0 Smart ready, co pozwala na szybkie przesyłanie zdjęć, czy też plików z dokumentami, bądź umowami. Przekątna ekranu to niemal 5 cali, czyli tyle ile ma klasyczny model smartphona. Tak naprawdę posiada on wszystkie funkcje niczym klasyczny smartphone, z tą różnicą, że jest zdecydowanie trwalszy i mocniejszy, a bateria dłużej trzyma, na co wskazują opinie o telefonach wzmocnionych. Różni się jeszcze wyglądem.
Ten model również jest doceniany, niemniej jego cena jest już mnie zachęcająca.
Warto również zdecydować się na PANCERNY BLACKVIEW BV4000 3680mah, który posiada podobne funkcje, jak MAXCOM SMART&STRONG MS456, tyle, że cechuje go lepszy i nowocześniejszy design oraz niższa cena, bo około 600 złotych. Porównywarka cen wskazuje, że najnowocześniejszym, ale i najdroższym wśród telefonów wzmocnionych jest Panasonic FZ-E1 2GB RAM 32GB ROM Pancerny Windows, to telefon nie do zdarcia, ale cena niemal 4000 zł jest raczej odstraszająca. Posiada on 4 rdzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 800 8974AB. Choć jakby się głębiej zastanowić to po co aż 4 rdzeniowy procesor dla takiego modelu telefonu? Ponadto ma zainstalowany Windows Embedded 8. 1 Handheld i 32 GB pamięci.

Zatem jaki telefon wzmocniony wybrać?

Tutaj należy zadać sobie pytanie, na jakich funkcjach nam zależy oraz czy z telefonu będziemy także korzystać po przyjściu z pracy. Jeżeli lubimy nowoczesne technologie oraz preferujemy ekran dotykowy warto zainwestować w BLACKVIEW, czy też Maxcom Smart. Tak naprawdę mają one podobną wytrzymałość, co potwierdzają testy i opinie klientów. Tutaj wszystko zależy od upodobań co to obudowy i wyglądu.
Jeżeli natomiast telefonu będziemy używać tylko w pracy, a na co dzień mamy inny model, w takiej sytuacji to nie warto przepłacać i najlepiej zdecydować się na taki, którego cena nie przekracza 200 zł, a jest tak samo odporny i wydajny jak telefony ze zdecydowanie wyższej półki, na co wskazują testy telefonów wzmocnionych.


Publikacja z 2018-02-19 12:43:46.


  • 0


    Oceny: 0
    Komentarzy: 0
  • Moja ocena

Telefony Wzmocnione