telefony4u.pl

Porównywarka cen Telefonów Xiaomi

Marzeniem każdego polaka jest wysokiej jakości telefon przy jak najniższej cenie

Naprzeciwko temu życzeniu wyszło wiele firm w Chinach. Udało się to szczególnie jednej marce, która ostatnio stała się warta nawet więcej niż sony. Jest to firma produkująca telefony xiaomi, które od niedawna weszły na polski rynek. Została ona założona przez Lei Juna w 2010 roku i jest jedną z najlepszych marek na świecie, a przez pewien czas stała nawet na podium. W Polsce firmę xiaomi reprezentuje ABC Data. W internecie zauważalne jest podobieństwo do marki Apple. Sam producent xiaomi telefonów zaznaczył, że wzoruje się na tej firmie i chce prowadzić podobną politykę. Marka ta praktycznie nie stosuje marketingu i podobnie jak Apple, posiada zaledwie kilka rodzajów telefonów. Cały marketing polega na polecaniu marki przez klientów, a biorąc pod uwagę że w krótkim czasie ta marka stała się nawet więcej warta niż sony, oznacza to, że ich tanie telefony xiaomi muszą być naprawdę wyjątkowe. Najlepszym elementem jest to, że to firma w 100% kontroluje cenę, marże i sprzedaż. Xiaomi nie zajmuje się tylko i wyłącznie telefonami, w swojej ofercie ma także tablety, nawilżacze powietrza, kamery sportowe, wagi łazienkowe i inne akcesoria. Do polski wprowadził 3 modele telefony producent xiaomi, są to : Mi 5, Redmi 3S, Redmi Note 3. 

Telefony Xiaomi

Ponieważ marka ta nie lubi się chwalić ani reklamować, oraz nie ma umów z żadnymi sklepami, znalezienie ich flagowych produktów bywa trudne. Nasza strona jest to porównywarka cen telefonów xiaomi. Posiadamy informacje o wszystkich aktualnych cenach tych telefonów, nie umknie nam żadna wyprzedaż, ani żadne promocje na telefony xiaomi. Posiadamy oferty z ponad stu sklepów w Polsce, co umożliwia naprawdę duże porównanie i znalezienie xiaomi telefon najtaniej. Oprócz wskazania najniższej ceny, oferujemy porównanie modeli telefonów od xiaomi. Staramy się, aby decyzja jaki telefon xiaomi wybrać, była podjęta jak najbardziej świadomie. Każdym telefonom xiaomi obecnym na naszej stronie dane są informacje takie jak opinie o telefonach xiaomi, zarówno poszczególnych modeli jak i całości. Na naszej stronie napisane artykuły xiaomi telefon przedstawiają w kontekście plusów, minusów, oraz odpowiedzi na ewentualne wątpliwości. Pragnąc podejść do klienta jak najbardziej uczciwie, wypisane są także wszystkie testy telefonów xiaomi, oraz profesjonalne recenzje o telefonie xiaomi. W celu zwiększenia jakości wyszukiwania stworzyliśmy autorską, oraz innowacyjną wyszukiwarkę, która działa w sposób intuicyjny. Zawiera ona wiele filtrów, co daje możliwość znalezienia nie tylko telefony xiaomi najtaniej, ale także takiego modelu, jaki jest potrzebny.
Porównywarka cen Telefonów Xiaomi

Niespotykane do niedawna xiaomi telefony cieszą się teraz ogromną popularnością ze względu na swoją cenę, zdecydowanie niższą niż ceny innych producentów przy produktach tej samej jakości. Na świecie firma ta stworzyła 5 serii xiaomi telefon, lecz do polski dotarły tylko 3 modele telefonu xiaomi. Xiaomi Mi 5 jest najnowszym, flagowym produktem. Ekran jest 5,15-calowy o rozdzielczości Full HD, pokryty szkłem, 4 rdzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 820 z grafiką Adreno 530. Posiada także 3 lub 4 GB RAM,32, 64 lub nawet 128GB pamięci, a z tyłu aparat Sony IMX298 z matrycą 16 Mpix i z technologią DTI, pozwalającą robić zdjęcia, przy słabym oświetleniu. Jak widać na tym modelu, tani xiaomi telefon rzeczywiście bardzo dba o jakość. Porównywarka telefonów xiaomiw Polsce pokazuje także serię Redmi. Jest to odpowiedź producenta na poszerzenie oferty o produkty ze średniej półki, oczywiście tańsze niż te wyższej. Marka bardzo dba o opinie o xiaomi, gdyż to właśnie dzięki nim się utrzymuje. Moim zdaniem tani telefon xiaomi w ocenie od 1 do 10, zasługuje na 9, ze względu na jakość wewnętrzną, zewnętrzną i w porównaniu do ceny. Jeśli ktoś chce użyć telefony xiaomi porównywarka cen, w celu znalezienia xiaomi telefon promocje, to nasza strona jest idealną odpowiedzią. W związku z tym, że telefon xiaomi ma cenę uzgodnioną z góry, więc różnice nie będą duże, ale mimo wszystko jakieś będą. Sklep z telefonami xiaomi udostępnia na naszej stronie promocyjne ceny. Jest to jak najbardziej w interesie tych sklepów, gdyż niskie ceny przyciągają klientów, nawet jeśli sięgają one tanie xiaomi telefony.

Publikacja z 2018-02-20 14:26:05.


  • 0


    Oceny: 0
    Komentarzy: 0
  • Moja ocena

Telefony Xiaomi