telefony4u.pl

Porównywarka cen Telefonów Z klapką

Jeszcze 10 lat temu telefony z klapką cieszył się niezwykłą popularnością i były często synonimem luksusu

Zostały one wyparte przez klasyczne smartfony jednak mają on nadal wielu fanów i takie telefony cieszą się wciąż niesłabnącą popularnością. Na rynku dostępnych jest wiele modeli takich telefonów, różnią się między sobą funkcjami, wyglądem, jak i wytrzymałością oraz co najważniejsze ceną.

Porównywarka cen telefonów z klapką

Telefony z klapką doceniane były za wygląd delikatną płaską obudowę i elegancję być może dlatego tak wiele osób nadal preferuje ten typ telefonu i ma do nich sentyment. Najczęściej wybierają je osoby starsze, gdyż łatwo z nich korzystać i nie posiadają też wielu funkcji.
Najbardziej popularnymi markami są zarówno Nokia jak i Samsung, ich telefony posiadają opływowy kształt.
Porównywarka cen wskazuje, że jednym z tańszych modeli jest Nokia 7070 Prism, która kosztuje około 230 złotych. Dostępna jest w różnych kolorach. Jednak jej dane techniczne nie zachwycają, tak naprawdę poza możliwością dzwonienia i pisania Smsów nic nie posiada. Nie ma nawet aparatu, dodatkowej karty pamięci, ani radia, czy też WiFi.
Innym cieszącym się popularnością telefonem jest MaxCom mm824. Posiada on większe przyciski oraz aparat, który jest bardzo słaby i wynosi raptem 2 megapiksele. Ten telefon jest według producenta dedykowany dla osób starszych. Zaopatrzony dodatkowo w przycisk S. O.S pozwala na wezwanie szybkiej pomocy. Jego cena to około 300 zł. Również Alcatel 2051 jest modelem, który cieszy się niesłabnącą popularnością. Dostępny jest w kolorze srebrnym i różowym. Stosunkowo płaski wygląd i jego lekkość i funkcjonalność sprawia, że ten właśnie model cieszy się największym uznaniem wśród klientów. Posiada Bluetooth oraz aparat 2 megapiksele
Jeżeli mamy sentyment do tego typu telefonów, a zależy nam na najwyższej jakości i nowoczesności, istnieje możliwość zakupu telefonu VC2 Plus, który łączy w sobie funkcję smartfona i klasyczny wygląd telefonu z klapką. Ma on bardzo ciekawy design i zaspokoi potrzeby najbardziej wymagających. Aparat tylny ma 5 megapikseli natomiast aparat z przodu, aż 13 megapikseli Posiada on mocno baterie oraz Android 7, karty Dual Sim, z przodu ma ekran dotykowy, który jest bardzo czuły. Producent zadbał o najwyższą jakość wykonania.
Jego cena wynosi 1600 zł i jest stosunkowo trudno dostępny na polskim rynku. Istnieje również możliwość zakupu telefonu z klapką, który jest telefonem wzmocnionym. Zatem dedykowanym dla osób, które pracują w różnych branżach i potrzebują telefonu odpornego i niezawodnego. Nie decydują się oni na dotykowe modele, gdyż, bardzo łatwo włączyć przez przypadek niepożądane funkcje, czy też zadzwonić. Takim telefonem jest MYPHONE HAMMER BOW + IP68, który sprzedawany jest z stacją ładującą. To telefon odporny na uszkodzenia mechaniczne, piasek, czy też wodoodporny, na co wskazują także testy. Ponadto posiada on łatwy dostęp do internetu. Jego obudowa jest dodatkowo wzmocniona, co zapewnia mu trwałość i odporność. Warto również zauważyć, że można z niego korzystać nawet w rękawicach roboczych.

Jeżeli szukamy taniego telefonu z klapką to mamy dosyć duży wybór modeli. Choć co trzeba zauważyć, bardzo mało jest nowych modeli, najczęściej sprzedawane są telefony używane. Jednak ich stan techniczny i wizualny jest zadowalający. Obecnie takie telefony cieszą się uznaniem wśród osób starszych, dla których ważna jest tylko funkcja dzwonienia. Nie piszą oni Smsów, czy też nie wykonują zdjęć, dlatego np. funkcja aparatu jest dla nich całkowicie zbędna.
Opinie o telefonach z klapką są różne, dla młodych obecnie 20, czy 30 latków, to relikt przeszłości, a według opinii seniorów, to najlepsze telefony.

Zatem jaki telefon z klapką wybrać?

Tak naprawdę te telefony mają bardzo podobne funkcje. Są łatwe w obsłudze. Jedynie co je różni to cena, oraz, czy posiadają aparat. Są to telefony niezawodne i łatwe w korzystaniu, na co wskazują testy telefonów z klapką. Chyba, że szukamy telefonów mocnych i z klapką, wtedy warto zdecydować się na odporne telefony z serii Hammer Bow.


Publikacja z 2018-02-09 19:41:26.


  • 0


    Oceny: 0
    Komentarzy: 0
  • Moja ocena

Telefony Z klapką